Martina Caltová

Změnit fotku v záhlaví
Změnit fotku v záhlaví
Lektorka italštiny
Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené
Hodnocení Lektora
5.00 průměr hodnocení založený na 3 recenzích.
Martin Ch od Inna Fridrikova, Leden 31, 2020

Martina má skvělý přístup, je trpělivá a vstřícná. Hodiny mi naprosto vyhovují, protože se skládají z čtení článku určitého tématu z připravených materiálů, mluvení a cvičení (jak ústních tak psaných) starší látky. Tímto způsobem mi nedělá problém naučit se něco nového a zároveň nezapomenout to, co už jsme probírali v minulosti. Učím se italsky zhruba dva roky a hodiny mi daly hodně a nepřestaly mě bavit. Marťu bych určitě doporučil každému kdo to s italštinou myslí vážně. – Martin Ch.

od Inna Fridrikova, January 18, 2021
Markéta G. od Inna Fridrikova, Leden 31, 2020

Kurzy italštiny s Martinou navštěvuji jednou týdně už více než dva roky. Na lekcích oceňuji zajímavá témata, na kterých jsou probírány jednotlivé gramatické jevy, pestrost úloh a především pohodovou a uvolněnou atmosféru, která na všech lekcích panuje. Za největší přínos považuji, že je v lekcich věnováno hodně času mluvení a praktickému využití získaných znalostí. Martina je schopnou, trpělivou a motivující lektorkou, která umí povzbudit a danou látku podat vždy zábavnou a atraktivní formou. – Markéta G.

od Inna Fridrikova, January 18, 2021
Lucie J. od Inna Fridrikova, Leden 31, 2020

Lekce s Martinou mohu jen doporučit. Cvičení jsou různorodá, lekce není stereotypní a lektorka se soustředí na naše odpovědi, které případně opravuje, prohlubuje slovní zásobu atd.. Hodiny má vždy připravené a přizpůsobuje je potřebám skupiny či jednotlivce (při individuální lekci). Mám zkušenosti s lektory různých jazyků a proto vím, jak na této osobě záleží. Martina mi naprosto vyhovuje, hodiny jsou zábavou, nikoli utrpením či nudou a ona sama má neskutečnou trpělivost 🙂 – Lucie J.

od Inna Fridrikova, January 18, 2021