Antonie Alexejeva

Změnit fotku v záhlaví
Změnit fotku v záhlaví
Zkušená lektorka cizích jazyků
Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené

Tento uživatel nemá prozatím vyplněny žádné údaje.

lektorka angličtiny, němčiny, ruštiny a češtiny pro cizince

Ahoj! Jmenuji se Antonie a vyučuji němčinu, češtinu pro cizince, ruštinu a angličtinu.

V České republice žiji a působím již 20 let. Po celou tu dobu se zabývám jazyky, zdokonaluji se v těch, které již umím, učím se nové, využívám je v praxi, překládám a neustále se rozvíjím. Baví mě předávat své zkušenosti dál, a prý, jak mi již nespočetněkrát bylo řečeno, umím vysvětlit věci tak, aby byly srozumitelné i pro úplné začátečníky.

Mám bohaté zkušenosti v komunikaci s klientelou v různých oborech, taktéž zároveň vystudovaný obor Evropská areálová studia zaměřený na němčinou používanou v praxi. Zároveň jsem úspěšně absolvovala překladatelství z němčiny na FF UK a momentálně dodělávám Mgr. z překladatelství
v ruštině - mém rodném jazyce.

 

Jelikož jsem se ve 13 letech dostala do cizí země a musela se naučit česky od nuly v době dospívání, začala jsem zpracovávat i vlastní materiály o tom, jak se učit česky od nuly pro cizince, ať už slovansky či anglicky mluvící.

 

Ve výuce se orientuji na praktické využití jazyka, rozvíjím u studentů jazykový cit a vůbec chuť se ten jazyk učit, jelikož motivace a pozitivní nastavení vůči dané řeči je zásadní věc pro to, aby byla výuka efektivní. Budeme spolu objevovat krásnou melodii jazyka, a přitom hravě zvládneme vše, co je potřeba pro absolvování zkoušek či využití jazyka v práci.

Angličtina, Němčina, Ruština, Čeština
Angličtina, Němčina, Ruština, Čeština

Website Development Company in India