Oxford International UIC, London Central, UK

Proč studovat angličtinu v Anglii?

Studium angličtiny v Anglii nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na exkurzích… Několik týdnů v Anglii se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Britské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Anglie je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním historických i kulturních památek.

Kurzy angličtiny v Londýně nabízí škola Oxford International London Central. Tato škola je uznána Britskou radou a je členem asociace English UK.

Škola Oxford International London Central získala dvakrát (2011 a 2013) ocenění STM Star Awards za nejlepší školu angličtiny v Evropě. Škola má 14 tříd ve dvou patrech, je zde klubovna s kavárnou, kde můžete sledovat televizi nebo filmy na DVD přehrávači, počítačová učebna, internet a WiFi zdarma. Studovna je otevřená odpoledne. Škola sídlí přímo v centru Londýna, pár minut chůze od stanice Oxford Circus a 200 metrů od Oxford Street, nejznámější nákupní ulice v Londýně. Když vyjdete ze školy, za pár minut dojdete na Tragalfar Square, Leicester Square, Regent Park, Piccadilly a samozřejmě můžete vyrazit do nákupních center na Oxford Street! V blízkosti školy je hned několik stanic metra.
Londýn je unikátní metropolí s multikurturními obyvateli, bohatou historií, tradičními britskými hospodami a světově proslulými muzei.  Je to úžasné město, kde si každý najde něco zajímavého (obrazárny, parky, muzea, puby, historické budovy, nádhernou zoo, kluby, koncerty). Spousta památek je také zdarma. Zveme Vás do Londýna!

Program pro volný čas

Škola Oxford International London Central pořádá pro studenty nejrůznější aktivity pro volný čas prakticky každý všední den. V pondělí se seznámíte s ostatními studenty na večírku, v úterý bývá obvykle kulturní akce. Ve středu může být boat party nebo salsa party. Nejméně dvě akce týdně jsou zaměřené na poznávání londýnských čtvrtí a památek. O víkendech nabízí škola placené výlety mimo Londýn (Canterbury, Brighton, Bath, Oxford, apod.).

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku nebo autobusovou jízdenku do Londýna a zpět za nejnižší možnou cenu.

Po absolvování kurzu každý student získává certifikát, což je velkou výhodou jako příloha k Vašemu životopisu, protože čas strávený studiem v zahraničí ukazuje na otevřenost a interkulturní povědomí.

  • Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu.
  • Pro přesnou kalkulace prosím vyplnit poptavkový formulář (Kalkulace)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 779 159 nebo na e-mailu info@jazykovekurzypraha.cz

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu včetně smlouvy o spolupráci s JŠ Oxford International UIC.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

Kurzy této školy

Website Development Company in India