Sprachcaffee, Pembroke, Malta

ZÍSKEJTE AŽ 300 EUR OD MALTSKÉHO ÚŘADU PRO CESTOVNÍ RUCH! Rezervujte si 15 a více nocí a můžete získat poukázky až do výše 300 €, které můžete utratit během svého pobytu na Maltě. Poukázky můžete využít k vylepšení kurzu, rezervaci soukromých lekcí a použití v různých obchodech a restauracích po celé Maltě.

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.

 

Jazyková škola Sprachcaffe Malta nabízí unikátní kombinaci cestování a výuky jazyka. Náš úžasný kampus je tvořen z přírodních maltských materiálů a kamenů, což reflektuje ducha Středomoří. Škola Sprachcaffe Malta zve studenty z celého světa a výuka probíhá v komfortní atmosféře. Kampus tvoří nejen klimatizované a útulné učebny, ale i vlastní ubytování (apartmány), velký venkovní bazén, exotické zahrady, milá kavárna a společná místnost pro studenty. Je to opravdový ráj pro studium, kde Vás bude výuka bavit, kde získáte spoustu nových kamarádů, zbavíte se ostychu mluvit anglicky, zažijete pestrý svět volnočasových aktivit a akcí organizovaných školou. S celoročním sluncem, přátelskou atmosférou a spoustou zábavy škola Sprachcaffe Malta zaručuje velký úspěch pro Vaši výuku.

Jazyková škola Sprachcaffe nabízí kvalitní výuku jazyků ve 29 destinacích po celém světě, a to již více než 30 let. Škola je uznána a akreditována maltskou organizací Feltom, což zaručuje dodržování vysokých standardů ve výuce. Škola se snaží nejen nabídnout kvalitní výuku svým studentům, ale také seznámit studenty s tradicemi a historií země. Jazyk si tak studenti osvojují velmi efektivně a přirozeně.

Škola má dlouhou tradici a výrazný profil: vlastní rozlehlý areál s vlastními apartmány, restaurací (denně se podávají snídaně, obědy a večeře) a má největší bazén na Maltě. Sprachcaffe navíc sídlí v klidné ulici v St. Julian’s, hlavním maltském centru zábavy. Sprachcaffe Malta má nejvíce deset studentů ve třídě, dobrý mezinárodní mix, kvalitní učitele, bohatý program pro volný čas. Škola má také volejbalové hřiště, malou zahradu, diskotéku a hernu.

Po absolvování kurzu každý student získává certifikát, což je velkou výhodou jako příloha k Vašemu životopisu, protože čas strávený studiem v zahraničí ukazuje na otevřenost a interkulturní povědomí.

 

Malta – jedna z nejvíce na jih orientovaných evropských zemí – se nachází mezi Sicílií a severní Afrikou. Tento ostrovní stát  nabízí všechno, o čem se dá jen snít – nádherné klima, celoroční slunce a báječnou středomořskou atmosféru. Škola Sprachcaffe Malta se nachází v části Pembroke, poblíž resortu St. Julian’s, kde se nacházejí na Maltě nejpopulárnější bary, diskotéky, obchody a restaurace. Studenti školy Sprachcaffe mají velkou výhodu v tom, že po několika krocích se jim otevírá svět zábavy a rušný noční život čtvrti St. Julian’s. V noci ale mohou klidně spát a odpočívat v kampusu školy, který se nachazí v klidné části města Pembroke.

 

Sprachcaffe Club Village

Škola je obzvlášť pyšná na svůj klub pro teenagery. Program pro studenty ve věku od 14 do 21 let je opravdu ušit na míru a zahrnuje výuku, ubytování, celodenní stravování, pestrý volnočasový program, dohled supervizora,  veškeré poplatky a transfer z letiště do místa ubytování a zpět. Ubytování je možné ve vlastních školních apartmánech nebo hostitelských rodinách (cca 10 až 15 minut chůze od školy).

 

Volnočasové aktivity zahrnují různé sporty, jako je volejbal, fitness, zumba, fotbal, bazén, welcome party, barbecue, karaoke, výlety po ostrově a studentské mezinárodní večírky.

Proč si vybrat jazykový pobyt v JŠ Sprachcaffe:

 1. Solidní a uznáná jazyková instituce se silným zázemím, působící ve 29 destinacích po celém světě.
 2. Unikátní umístění školy v historické časti města Pembroke na Maltě.
 3. Vlastní kampus školy nejen s vlastními učebnami a apartmány, ale také s velkým venkovním bazénem, exotickými zahradami, kavárnou a klubovnou pro studenty.
 4. Velké množství zajímavých volnočasových aktivit organizovaných školou.
 5. Výuka v malých skupinách (max. 10 studentů).
 6. Po absolvování kurzu obdrží každý student certifikát.
 7. Balíčky all inclusive pro teenagery zahrnující výuku, ubytování, plnou penzi, aktivity, dohled a zpáteční transfer.

Jednou ze silných stránek školy je obsáhlý program nachystaný pro volný čas studentů. Zahrnuje jak odpočinek na pláži, tak i poznávací výlety po ostrově a seznamování se s maltskou kulturou při večerních posezeních se spolužáky. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva typické maltské restaurace, kde si vychutnáte tradiční maltskou večeři spojenou s ochutnávkou maltského vína. Z dalších aktivit, které se těší zájmu studentů, vyberme namátkou prohlídku hlavního města Valletty či návštěvu neolitických chrámů. Velmi atraktivní nabídkou jsou také výlety na ostrovy Gozo a Comino. Některé z aktivit jsou zahrnuty v ceně pobytu, další se doplácí přímo na místě.

Pro sportovně založené studenty je Malta ojedinělým místem pro vodní sporty – škola za příplatek nabízí kurzy potápění a plachtění, ale můžete si také zahrát tenis, squash, golf nebo se projet na koni.

Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu, pobyt lze mít i v nestandardní délce dle Vašého přání.

 • U vybraných hotelu lze zakoupit polopenze od cca 15-20 euro/den/osoba
 • Při objednání pobytu minimálně na 14 dnů – registrační poplátek zdarma!
 • Objednejte si pobyt minimálně na tři týdny a máte navíc transfer z/do letiště na místo ubytování také zdarma!
 • Objednejte si pobyt ve třech a získejte slevu na ubytování
 • Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu, pobyt lze mít i v nestandardní délce dle Vašého přání.
 • Pro přesnou kalkulace prosím vyplnit poptavkový formulář (Kalkulace)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat  e-mailem na info@jazykovekurzypraha.cz

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu včetně smlouvy o spolupráci s JŠ English Language Academy na Maltě. Jazykovou školu jsme na Maltě osobně navštívili, a proto ji určitě můžeme doporučit.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

 

 

Kurzy této školy

Website Development Company in India