Sprachcaffee, Londýn, Anglie

A slider with the ID of 20 doesn't exist.

Proč studovat angličtinu v Anglii?

Studium angličtiny v Anglii nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na exkurzích… Několik týdnů v Anglii se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Britské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Anglie je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním historických i kulturních památek.

Kurzy angličtiny v Londýně nabízí škola Sprachcaffee.

Tato jazyková škola patří mezi školy, které jsou akreditovány Britskou radou (British council). Sprachcaffe Londýn byla založena v roce 1990 a nachází se na západě Londýna ve čtvrti Ealing, kam se dostanete z centra za pouhých 20 minut. Stejně tak je výborně dostupná z letiště Heathrow. Škola disponuje moderně vybavenými učebnami s audiovizuální technikou, společenskou místností a počítačovou učebnou s bezplatným přístupem k internetu po celý den.
Tip: Ve škole si lze otestovat své znalosti v rámci mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge, kterou lze složit přímo zde.

Studium angličtiny v Londýně

V této jazykové škole lze absolvovat mnoho různých typů jazykových kurzů anglického jazyka. Přihlásit se můžete jak do kurzů pro začátečníky, tak pro pokročilé, které jsou odstupňovány podle dosavadní jazykové úrovně. Na Vás je i intenzita kurzu, neboť se můžete zúčastnit kurzu standardního o 20 lekcích týdně nebo kurzu intenzivního o 30 lekcích týdně. Jazyková škola Sprachcaffe Londýn myslí i na ty, kteří nemají ranní vstávání moc v oblibě případně chtějí mít jiný program, a připravila pro ně jazykový kurz v odpolední variantě (20 lekcí týdně). Pokud nemáte rádi studium ve skupině, máte možnost zapsat se do individuálního kurzu, kdy je každému studentovi k dispozici jeden lektor.

Možnosti ubytování v jazykovém kurzu angličtiny ve Velké Británii

V rámci jazykového pobytu v zahraničí se Sprachcaffe Londýn je možné se ubytovat jak v rodinách ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s polopenzí, tak také v apartmánech bez stravy. Hostitelské rodiny vybírá škola velmi pečlivě a od školy jsou vzdáleny do 20 minut chůze nebo s pomocí přímé linky městské dopravy. Oblíbenosti se těší zejména ubytování v apartmánech, neboť se nachází v blízkosti školy. Jde také o skvělou příležitost jak se seznámit se studenty z celého světa

Londýn je unikátní metropolí s multikurturními obyvateli, bohatou historií, tradičními britskými hospodami a světově proslulými muzei.  Je to úžasné město, kde si každý najde něco zajímavého (obrazárny, parky, muzea, puby, historické budovy, nádhernou zoo, kluby, koncerty). Spousta památek je také zdarma. Zveme Vás do Londýna!

Program pro volný čas

Studium angličtiny v zahraničí je skvělou variantou, pokud chcete spojit výuku se zábavou a poznáním. Jazykové kurzy v Londýně nabízí nepřeberné možnosti, jak trávit volný čas. Toto kosmopolitní město poskytuje zábavu v klubech, divadlech, muzeích, památkách atd. Můžete si třeba zajít na Londýnské oko (obrovské ruské kolo nad Temží) nebo do muzea Madamme Tussauds s voskovými figurínami známých osobností. I když Londýn nabízí skutečně mnoho povyražení, je také možné se zúčastnit například školou organizovaného výletu do Oxfordu či na Stonehenge nebo zajít na některý z tematických večerů (filmové, folklorní, hudební atd.), které si studenti mnohdy připravují sami.

Škola Sprachcaffee pořádá pro studenty nejrůznější aktivity pro volný čas prakticky každý všední den. V pondělí se seznámíte s ostatními studenty na večírku, v úterý bývá obvykle kulturní akce. Ve středu může být boat party nebo salsa party. Nejméně dvě akce týdně jsou zaměřené na poznávání londýnských čtvrtí a památek.

Doprava

Rádi Vám zajistíme letenku nebo autobusovou jízdenku do Londýna a zpět za nejnižší možnou cenu.

Po absolvování kurzu každý student získává certifikát, což je velkou výhodou jako příloha k Vašemu životopisu, protože čas strávený studiem v zahraničí ukazuje na otevřenost a interkulturní povědomí.

  • Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu.
  • Pro přesnou kalkulace prosím vyplnit poptavkový formulář

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 779 159 nebo na e-mailu info@jazykovekurzypraha.cz

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu včetně smlouvy o spolupráci s JŠ Oxford International UIC.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

Kurzy této školy

Website Development Company in India