Jazyková škola Maltalingua

Navštivte školu anglického jazyka Maltalingua a vydejte se na jednu ze skutečně jedinečných cest vašeho života!

Máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte a kontaktujte nás emailem na info@jazykovekurzypraha.cz

 

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.

 Maltalingua school logo

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu. Jazykovou školu jsme na Maltě osobně navštívili, a proto ji určitě můžeme doporučit.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

Kurzy této školy

1 komentář u “Jazyková škola Maltalingua

  1. „Dobrý den, byla jsem přes školu Britannika na jazykovém kurzu na Maltě, vzhledem k tomu, že to je snad jediná škola, která má možnost zaplatit jazykový kurz v zahraniční přes benefit plus tak mi to hodně pomohlo. Komunikace problěhla bez veškerých problému i když jsem z Ostravy a škola v Praze, řešili jsme všechno přes email a telefon. Škola Britannika mi zařídila školu na Maltě, rodinu u které jsem bydlela a stravovala se. Moc mi pomohlo se rozmluvit v AJ, určitě se obrátím na školu znovu a pojedu na Maltu na pokračování v rozvoji anglického jazyka. Děkuji. S pozdravem Dominika Jurečková

    Hodnoceno 23.5.2019 z IP: 165.225.72.xxx (unikátní IP adresa mezi všemi hodnoceními)

Napsat komentář