Jazyková škola Maltalingua

Navštivte školu anglického jazyka Maltalingua a vydejte se na jednu ze skutečně jedinečných cest vašeho života!

ZÍSKEJTE AŽ 300 EUR OD MALTSKÉHO ÚŘADU PRO CESTOVNÍ RUCH! Rezervujte si 15 a více nocí a můžete získat poukázky až do výše 300 €, které můžete utratit během svého pobytu na Maltě. Poukázky můžete využít k vylepšení kurzu, rezervaci soukromých lekcí a použití v různých obchodech a restauracích po celé Maltě.

Znovuotevření JŠ Maltalingua dne 1.06.2021!

Máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte a kontaktujte nás emailem na info@jazykovekurzypraha.cz

 

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.

 Maltalingua school logo

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu. Jazykovou školu jsme na Maltě osobně navštívili, a proto ji určitě můžeme doporučit.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

Kurzy této školy

2 komentáře u “Jazyková škola Maltalingua

  1. Dcera byla velmi spokojená na jazykovém pobytě na Maltě. Co se týkalo úrovně a průběhu výuky, velmi ocenila přístup lektorky. Velmi se zlepšila v konverzaci a rozšířila slovní zásobu. Měli také pestrý a bohatý mimoškolní program, na kterém se seznámila se spoustou jiných studentů z Evropy.
    Doprava proběhla bez problémů, měla strach, cestovala poprvé sama.
    Bydlela s kamarádkou blízko školy, což bylo výhodou. Vrátila se spokojená, příští rok by opět ráda jela.

    Hodnoceno dne 16.07.2019, Markéta Školoudová

  2. „Dobrý den, byla jsem přes školu Britannika na jazykovém kurzu na Maltě, vzhledem k tomu, že to je snad jediná škola, která má možnost zaplatit jazykový kurz v zahraniční přes benefit plus tak mi to hodně pomohlo. Komunikace problěhla bez veškerých problému i když jsem z Ostravy a škola v Praze, řešili jsme všechno přes email a telefon. Škola Britannika mi zařídila školu na Maltě, rodinu u které jsem bydlela a stravovala se. Moc mi pomohlo se rozmluvit v AJ, určitě se obrátím na školu znovu a pojedu na Maltu na pokračování v rozvoji anglického jazyka. Děkuji. S pozdravem Dominika Jurečková

    Hodnoceno 23.5.2019 z IP: 165.225.72.xxx (unikátní IP adresa mezi všemi hodnoceními)

Komentáře nejsou povoleny.

Website Development Company in India