EC English, St.Julian’s, Malta

Znovuotevření JŠ EC Malta dne 1.06.2021!

Možnost zálohy 20%, zbytek – 1 měsíc před odjezdem.

Máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte a kontaktujte nás emailem na info@jazykovekurzypraha.cz

ZÍSKEJTE AŽ 300 EUR OD MALTSKÉHO ÚŘADU PRO CESTOVNÍ RUCH! Rezervujte si 15 a více nocí a můžete získat poukázky až do výše 300 €, které můžete utratit během svého pobytu na Maltě. Poukázky můžete využít k vylepšení kurzu, rezervaci soukromých lekcí a použití v různých obchodech a restauracích po celé Maltě.

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.

 

Jazyková škola EC Malta patří k největším školám angličtiny na Maltě. Budovy EC tvoří krátkou ulici, na jejímž konci je zastávka autobusů. Apartmány pro studenty jsou blízko, některé jen 200 metrů od školy. EC Malta má více než 60 tříd, studenti mají k dispozici počítačovou učebnu s 20 počítači a Wi-Fi připojením zdarma, dále studovnu, knihovnu a terasu s kavárnou. Po celý rok škola otevírá třídy pro studenty od 18 do 29 let a nad 30 let.

Jazyková škola EC Malta se nachází v rušné časti ostrova St. Julian’s.

St. Julian’s je hlavní centrum zábavy na Maltě. Všude jsou obchody, restaurace, butiky, kina, směnárny, bary, diskotéky, internetové kavárny a hotely. Písečná pláž je vzdálena osm minut chůze od školy. Padesát metrů od školy jsou autobusové zastávky, odkud se dostanete na nejzajímavější místa na Maltě.

Škola EC byla založena v roce 1992 a z malé rodinné školy na Maltě se rozrostla do 21 škol na pěti kontinentech. Škola zaručuje velký úspěch ve výuce svým studentům, zaměstnává pouze vysoce kvalitní a profesionální lektory, chlubí se hezkým designem a moderním vybavením svých škol po celém světě.

 

Proč si vybrat pobyt v JŠ EC Malta, čím se liší:

 1. Umístění školy v populárním resortu St. Julian’s, nádherný design a moderní vybavení.
 2. Vysoce kvalitní a profesionální lektoři, nadšení a motivovaní svou prací.
 3. Akreditace předními organizacemi ve vzdělávání, a to takovými jako British Council, Feltom, Alto atd.
 4. Škola EC byla od roku 2007 nominována Star Award jako doposud jedna z nejlepších škol na světě.
 5. Výuka je rozdělena do věkových skupin (nově také výuka ve skupinách 30+ a 50+, budete studovat se studenty svého věku).
 6. Jazykové workshopy zdarma (konverzační, zaměřené na gramatiku nebo sledování filmů v angličtině s diskuzí po zhlédnutí).
 7. Členství v plážovém klubu EC zdarma.
 8. Slevová karta plná výhod a bonusů pro studenty, možnost zapůjčení DVD a beletrie z knihovny školy zdarma.
 9. Zajímavé aktivity a uvítací večeře pro nové studenty zdarma.
 10. Transfer z letiště a zpět zdarma (při rezervaci kurzu a ubytování nabízeného školou).
 11. Balíčky all inclusive pro teenagery, velký výběr programů zahrnujících výuku, výukové materiály, certifikát po absolvování kurzu, supervize, veškeré transfery, ubytování, plnou penzi, spoustu aktivit a exkurzí.

Po absolvování kurzu každý student získává certifikát, což je velkou výhodou jako příloha k Vašemu životopisu, protože čas strávený studiem v zahraničí ukazuje na otevřenost a interkulturní povědomí.

 

Malta – jedna z nejvíce na jih orientovaných evropských zemí – se nachází mezi Sicílií a severní Afrikou. Tento ostrovní stát  nabízí všechno, o čem se dá jen snít – nádherné klima, celoroční slunce a báječnou středomořskou atmosféru. Malta je známá jako perla Středomoří. Tato země je ideálním místem pro výuku i zábavu. Pyšní se velkým množstvím pláží, průzračným a čistým mořem a sluncem, které tu svítí po celý rok. Malta je plná mystiky a historie, se středověkými městy a muzei skryvajícími unikátní starověkou kulturu.

 

Jednou ze silných stránek školy je obsáhlý program nachystaný pro volný čas studentů. Zahrnuje jak odpočinek na pláži, tak i poznávací výlety po ostrově a seznamování se s maltskou kulturou při večerních posezeních se spolužáky. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva typické maltské restaurace, kde si vychutnáte tradiční maltskou večeři spojenou s ochutnávkou maltského vína. Z dalších aktivit, které se těší zájmu studentů, vyberme namátkou prohlídku hlavního města Valletty či návštěvu neolitických chrámů. Velmi atraktivní nabídkou jsou také výlety na ostrovy Gozo a Comino. Některé z aktivit jsou zahrnuty v ceně pobytu, další se doplácí přímo na místě.

Pro sportovně založené studenty je Malta ojedinělým místem pro vodní sporty – škola za příplatek nabízí kurzy potápění a plachtění, ale můžete si také zahrát tenis, squash, golf nebo se projet na koni.

Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu, pobyt lze mít i v nestandardní délce dle Vašého přání.

 • U vybraných hotelu lze zakoupit polopenze od cca 15-20 euro/den/osoba
 • Objednejte si pobyt minimálně na tři týdny a máte navíc transfer z/do letiště na místo ubytování také zdarma!
 • Objednejte si pobyt ve třech a získejte slevu na ubytování
 • Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu, pobyt lze mít i v nestandardní délce dle Vašého přání.
 • Pro přesnou kalkulace prosím vyplnit poptavkový formulář (Kalkulace)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 779 159 nebo na e-mailu info@jazykovekurzypraha.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript.

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu včetně smlouvy o spolupráci s JŠ English Language Academy na Maltě. Jazykovou školu jsme na Maltě osobně navštívili, a proto ji určitě můžeme doporučit.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

 

 

Kurzy této školy

Website Development Company in India