Nikola Sudíková

Změnit fotku v záhlaví
Změnit fotku v záhlaví
Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené

Tento uživatel nemá prozatím vyplněny žádné údaje.

zkušená lektorka španělštiny a angličtiny
 Niki je milá a usměvavá lektorka, které nechybí pozitivní přístup nejen k výuce, ale i k životu. Její práce je zároveň jejím koníčkem. Studenty dokáže namotivovat a výuku vždy přizpůsobí jejich požadavkům tak, aby je studium bavilo. S lektorskou a učitelskou činností má spoustu zkušeností. Jako lektorka začala pracovat už jako teenager a tato práce ji baví a naplňuje dodnes.
Po střední škole rozvíjela svůj na talent na jazyky na Technické univerzitě v Liberci, kde studovala španělštinu a humanitní vědy a kde získala bakalářský titul. Zároveň se intenzivně věnovala dalšímu studiu angličtiny, ze které úspěšně složila státní zkoušku. Po studiích se přestěhovala do Prahy, aby mohla lépe rozvíjet své hudební nadání. Zároveň začala pracovat na plný úvazek jako učitelka španělštiny a angličtiny na ZŠ. Práce jí nebránila v pokračování ve studiích, a tak kromě učení dětí vzdělávala i sebe, a získala tak magisterský titul na Masarykově univerzitě, kde se zaměřila na technologie ve vzdělávání. V tomto směru pokračovala ještě v rámci celoživotního vzdělávání.
Po 5 letech života v Praze odjela i s partnerem za sluníčkem a za mořem do Španělska, kde pracovala nejen jako lektorka, ale i jako manažerka a školitelka zahraničních stážistů v místní jazykové škole. Nyní je Niki zpět v ČR, kde pracuje na pozici lektorky ŠJ a AJ v různých jazykových školách. Zároveň je i učitelkou španělštiny na základní škole v Praze. 
Niki má spoustu zájmů, mezi které patří např. hudba, cestování, fotografování a bezesporu její pejsek border kolie.
 
 
Angličtina, Španělština
Angličtina, Španělština, Čeština