Rolf Fonseca Rodríguez

Změnit fotku v záhlaví
Změnit fotku v záhlaví
Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené
Hodnocení Lektora
5.00 průměr hodnocení založený na 5 recenzích.
Hana Nováková od Inna Fridrikova, Květen 26, 2021

Rolf jako učitel jazyka pro mě jako začátečníka má dvě obrovské výhody – mluví perfektně česky a je rodilý mluvčí. Je velmi sympatický, vždy pozitivně naladěný a hodiny s ním jsou zábavné. Současně umí být přísný a trvat na správné gramatice. Což je dobře. Na hodiny španělštiny s Rolfem se vždy těším.

od Inna Fridrikova, January 24, 2022
Martina Peláková od Inna Fridrikova, Květen 26, 2021

Rolf má na lekcích španělštiny vždy dobrou náladu a umí ji přenést i na žáky. Díky tomu vládne na jeho hodinách přátelská a uvolněná atmosféra a zažije se i hodně legrace. Další dobrou stránkou je výřečnost. Díky jeho vyprávění se přenesete do Peru a dozvíte se zajímavosti o přírodě, klimatu, zvyklostech a o způsobu života Peruánců. Konverzace probíhá nenuceně ze strany profesora i studentů. V mluveném projevu svých studentů opravuje chyby přátelským způsobem, takže studenti neztrácejí chuť mluvit dále.

od Inna Fridrikova, January 24, 2022
Helena Daněčková od Inna Fridrikova, Květen 18, 2021

Při výběru učitele španělštiny bych vždy dala přednost rodilému mluvčímu, což je právě Rolf, který pochází z Peru. Rolf je velice sympatický učitel, na lekce je vždy dobře připraven a výuka s ním je zábavná. Je flexibilní, výuku přizpůsobí potřebám žáka. Jeho vyprávění o Peru – o přírodě, kultuře i lidech bylo pro mne další motivaci ke studiu španělštiny.

od Inna Fridrikova, January 24, 2022
Pavel Eckhardt od Inna Fridrikova, Květen 18, 2021

Navštěvuji kurz španělštiny, který vede Rolf Fonseca. Výuka probíhá v malé skupině a velmi mi vyhovuje. Lektor Rolf je mladý příjemný rodilý mluvčí, který umí česky. Výuka probíhá v přátelské atmosféře. V rámci hodin výuky není problém se na cokoli zeptat. Jelikož jsem začátečník, tak je pro mě důležité rychle nastudovat základy pro mě nového jazyka a rozmluvit se, což mi kurz s Rolfem poskytuje k mé spokojenosti. Rolf dokáže osvětlit i rozdíly mezi španělštinou evropskou a latinskoamerickou. Španělštinu a získané poznatky o reáliích bych chtěl využít při cestování.

od Inna Fridrikova, January 24, 2022
Priateľský lektor od MiroHan, Květen 17, 2021

S Rolfom som ako s lektorom spokojný a splnil moje očakávania na výuku Španielčiny pre úplného nováčika. Je trpezlivý, vyučovanie je pestré a dobre vysvetlil základy. Svoje hodiny prispôsobuje nárokom študentov.

od MiroHan, January 24, 2022

Website Development Company in India