English Language Academy Copy

Věděli jste, že Valletta (hlavní město Malty) je vyhlášená kulturním městem Evropy 2018? V tomto roce na Vás čeká spousta zábavy a hodně kulturních události. Nezmeškejte svoji šanci!

 

Možnost zálohy 20%, zbytek – 1 měsíc před odjezdem.

Pobyt si můžete také objednat pouze na jeden týden (cena – cca 9.500 Kč/osoba)

Máte zájem o cenovou nabídku? Neváhejte a kontaktujte nás emailem na  info@jazykovekurzypraha.cz

 

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.

Jednou ze silných stránek školy je obsáhlý program nachystaný pro volný čas studentů. Zahrnuje jak odpočinek na pláži, tak i poznávací výlety po ostrově a seznamování se s maltskou kulturou při večerních posezeních se spolužáky. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva typické maltské restaurace, kde si vychutnáte tradiční maltskou večeři spojenou s ochutnávkou maltského vína. Z dalších aktivit, které se těší zájmu studentů, vyberme namátkou prohlídku hlavního města Valletty či návštěvu neolitických chrámů. Velmi atraktivní nabídkou jsou také výlety na ostrovy Gozo a Comino. Některé z aktivit jsou zahrnuty v ceně pobytu, další se doplácí přímo na místě.

Pro sportovně založené studenty je Malta ojedinělým místem pro vodní sporty – škola za příplatek nabízí kurzy potápění a plachtění, ale můžete si také zahrát tenis, squash, golf nebo se projet na koni.

Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu, pobyt lze mít i v nestandardní délce dle Vašého přání.

  • U vybraných hotelu lze zakoupit polopenze od cca 15-20 euro/den/osoba
  • Při objednání pobytu minimálně na 3 týdny – registrační poplátek zdarma!
  • Objednejte si pobyt minimálně na tři týdny a máte navíc transfer z/do letiště na místo ubytování také zdarma!
  • Objednejte si pobyt ve třech a získejte slevu na ubytování
  • Pobyt lze objednat na libovolný počet týdnu, pobyt lze mít i v nestandardní délce dle Vašého přání.
  • Pro přesnou kalkulace prosím vyplnit poptavkový formulář (Kalkulace)

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 779 159 nebo na e-mailu info@jazykovekurzypraha.cz

Rádi si s Vámi sjednáme i osobní konzultaci v naší škole. Představíme Vám všechny potřebné náležitosti a dokumenty k Vašemu jazykovému pobytu včetně smlouvy o spolupráci s JŠ English Language Academy na Maltě. Jazykovou školu jsme na Maltě osobně navštívili, a proto ji určitě můžeme doporučit.

Přihlaste se na konzultace ZDE.

Kurzy této školy

Website Development Company in India