Ruština – Konverzace – 0159/podzim – A2 Pokročilé začátečníky – Středa 8.45-10.15

Akční nabídka podzimních kurzů. Nabídka platí do 21.09.2018.

Náš tip! Objednejte si rovnou roční kurz angličtiny za akční cenu 7.490 Kč (říjen 2018-červen 2019).  Bonus – dárková poukázka do Multikina Cinema City zdarma.

Stačí nás kontaktovat na tel. 777 779 159 nebo emailem na info@jazykovekurzypraha.cz

Skupinový kurz konverzační ruštiny pro falešné až pokročilé začátečníky A2 pod vedením zkušené rodilé mluvčí Mariny (velmi dobře mluví český).


Začátečníci (A1-A2)Pokročilí začátečníci (A2)
Ruština
Středa
8.45
 10.15
3.10.2018 - 19.12.2018
Lze se přihlásit do: kdykoliv
Max: 6, volných: 3
3490,00  2890,00 
Podzim 2018
Jaké výhody získáte registrací?
  1. Místo v kurzu vám systém zarezervuje okamžitě
  2. Můžete zaplatit kartou online
  3. Získáte přístup k výuce online
  4. Můžete zanechat referenci lektorovi
  5. Budete mít přehled o všech vašich objednávkách
V případě dotázu nás kontaktujte na tel. 777 779 159 nebo emailem na info@jazykovekurzypraha.cz
Objednat kurz bez registrace

O kurzu

Základním cílem tohoto konverzačního kurzů ruštiny je rozvíjet schopnost mluvit a rozumět mluvenému slovu. V hodinách však budete dělat mnohem více než pouze hovořit. Rozšíříte si  všeobecnou slovní zásobu, naučíte se nezbytné společenské fráze a idiomy i jejich vhodné použití.  Také si procvičíte výslovnost a dle potřeby lektor vysvětlí i obtížné gramatické jevy. 

Konverzační kurzy ruštiny jsou vhodné zvláště pro ty, kteří potřebují zlepšit především schopnost přirozené komunikace, nebo pro ty, kteří si svoji znalost jazyka chtějí udržet.

Kurz se věnuje především rozvoji komunikačních dovedností a znalosti slovní zásoby.

Na širokém spektru různorodých témat se seznámíte se slovní zásobou různých oblastí života. V rámci komunikačních aktivit rozvinete své schopnosti mluveného projevu (vyjádřit názor, reagovat na názory ostatních, diskutovat apod.).

Lektorka připraví ke každé lekci pouze aktuální a zajímavá témata, která se nebudou opakovat. Výuka tak bude pestrá a dynamická.

Aktuální a zajímavá témata připravená podle konverzačních učebnic, jazykových her, novin a časopisů. Spolupráce v párech, otevřená komunikace mezi lektorem a studenty, diskuze.

 

Po ukončení kurzu na vyžádaní obdržíte certifikát jako potvrzení o dosažené úrovni a počtu odučených hodin.

Těšíme se na Vaší účast!

 

Věděli jste,  že 

Kterýkoli skupinový nebo individuální kurz můžete uhradit v rámci firemních benefitů. Akceptujeme benefitní poukázky společnosti  Edenred CZ s.r.o. (Ticket Multi, Ticket Compliments, Ticket Academica), společnosti Benefit Management – Benefit Plus, Sodexo Pass a.s. (Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass a Smart Pass) a Benefity a.s.  Více info ZDE

Lektoři

Tatsiana Grofová

Profil lektora Kurzy lektora

Objednávka kurzu

Obecné údaje:

Fakturační údaje:

*údaje vyplňte pouze v případě, že si přejete na kurz vystavit fakturu

*akceptujeme benefitní poukázky spol. Sodexo Pass Česká republika, a.s., Edenred CZ s.r.o., Benefit Management s.r.o. a BENEFITY a.s